Hızlı ve Ekonomik Çözüm

Dijital Baskı / PVC Etiket, Reklamcılık alanının en gözde çözümlerindendir ve bir çok avantajı beraberinde getirir. Bu avantajları şu şekilde sıralayabiliriz:

Uygun Maliyet:  Dijital baskı ürünleri adet bazlı bir üretim değildir. Diğer uygulamalarda olduğu gibi en az 1.000 adet stok durumu olmadığı için istediğiniz miktarda baskı yaptırabilir uygun maliyetler ile reklamınızı yaptırabilirsiniz.

Hızlı: Dijital baskının en çok tercih edilme nedenlerinden biri de her geçen gün hızının daha fazla artmasıdır. Bilgisayar ortamında hazırlandığı için bir kaç saat içinde üretim gerçekleşir. Acil işlerinizde en avantajlı üründür.

Esnek: Tasarım ve üretim açısından ihtiyaca yönelik baskı yapılan dijital baskı esnek çözümler sunar. Bilgisayarda istenilen değişiklik hemen gerçekleştirilebilir.

Kalite: Dijital baskı ofset ve serigrafi baskıya göre daha kaliteli çözümler üretir. Baskı yöntemleri günümüzde hem hızlı hemde kaliteli işler çıkarılmasını sağlar. Günümüzde dijital baskı her sektörde farklı şekillerde kullanılmaktadır. Öne çıkan kullanım alanları ise AVM, eğitim, sağlık gibi alanlarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Dijital baskı ile üretilen etiket türleri arasında; uyarı – ikaz etiketleri – yönlendirme etiketleri – panel etiketleri – isim etiketleri – iş güvenliği etiketleri – ürün tanıtım etiketleri çok fazla yer almaktadır

Kardeş Firmamız: http://www.demirorenetiket.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir