ALÜMİNYUM ÇIKARTMA ETİKET


Güçlü, Esnek ve Yüksek Mukavemetli Yapışkan Özelliği olan çıkartma etiketlerimiz üzerine kalemle yazı yazabilirsiniz.

Solid Etiket


Alüminyum Çıkartma Etiket; aynı zamanda solid etiket olarak adlandırılmaktadır. Metal etiket görünümündedir. Kendinden yapışkanlı olması özelliği ile kullanımı kolaydır. Çok ince bir metalize malzeme olduğu için; yuvarlak ve kavisli yüzeylerde de kullanılabilmesi diğer metal etiket etiketlerden ayıran bir özelliğidir. Bu nedenle oval ya da kıvrımlı yüzeylerde oldukça fazla tercih edilmektedir. Güvenlik alanları içerisinde yer alan havalandırma boruları üzerine oval yüzeylere yapıştırılması ve kalıcığı açısından genel kullanım alanları içerisine girmektedir. Endüstriyel ekipmanlar üzerinde; uyarı levhaları, isim etiketleri ve kullanma talimatı gibi kalıcı olması istenen etiketlerde tercih edilir.

Alüminyum Çıkartma Etiket 140 derece sıcaklığa kadar dayanıklıdır. Bu nedenle sıcak yüzeylerde de kullanılabilir. Firmamız bünyesinde solid etiketler; serigraf baskı sistemi ile üretilmektedir bu sayede baskıların renginde solma ya da çıkma olmayacağı için; etiketlerimiz uzun ömürlü kullanılabilir. Kendinden yapışkanlıdır ve oldukça mukavemeti yüksektir;  ama talep edilmesi halinde arkasına çift taraflı 3M 468 MP montaj edilerek daha da güçlü bir yapışkan haline getirilebilir.

Alüminyum Çıkartma Etiketlerin parlak ya da mat olmak üzere iki türü bulunmaktadır.

Uygulama Alanları

Ürünlerimiz geniş uygulama alanına sahiptir:

1.İnşaat sektörü: Araba, araç, pencere, kapı dekorasyonu olarak ve dış mekan tabelası vb.

2. Reklam: Logo, işaretler, tabelalar, işlev paneli, tabela, etiket ve reklam talebi alanlarda

3. Ev aleti: Klima, ses yükseltici, DVD, indüksiyonlu ocak, vantilatör, mikrodalga fırın ve ön panel olarak

4. Endüstri: Birçok ekipman ve enstrüman için panel, pencere, kapak, kaplama olarak alüminyum çıkartma etiketler kullanılabilmektedir.