PVC ETİKET & ÇIKARTMA ETİKET


Uyarı Etiketi –  Makina İsim Etiketleri ve Ürün Tanıtım Etiketleri  için
canlı renklerde kendinden yapışkanlı etiketler…


Renk çeşitliği çok fazladır.
Kullanım alanı oldukça geniştir.
Dijital baskı yada Serigraf baskı için uygundur.PVC Etiket – Çıkartma Etiket; Tehlike ve uyarı etiketleri, ürün tanıtım etiketleri, reklam amaçlı etiketler – yönlendirme etiketleri – ikaz etiketleri – iş güvenliği etiketleri vs. gibi çok geniş kullanım alanına sahip olup her ürün
üzerine uyum sağlayabilir. .

Arkası kendinden yapışkanlıdır. Opak beyaz, mat gümüş, parlak şeffaf, altın yaldız ve kuşe kağıt olarak her türlü renk mevcuttur.

PVC Etiket; istenilen şekillerde ve ebatlarda üretimi yapılır.

İç ve dış mekanlarda kullanılan çıkartma etiketler, yapışkan özelliği ve sürekli dayanıklılık sağlayacak özelliklere sahiptir.

Tamamı ISO Kalite Belgeli malzemeler ile kağıt, PVC, metalik, polyester özellikli taşıyıcılar üzerinde; kullanım yerine göre ofset, serigrafi ve dijital baskı olacak şekilde tabaka ve kesimli olarak üretilmektedir.

Kaplama Özellikleri;

Parlak Laminasyon: En yaygın ve popüler kaplama türüdür.. Parlak kaplaması, sanat tasarımınızla çok daha çarpıcı bir görünüme sahip olur. Mağazalar ve şirket logosu / teşhirleri gibi çok çeşitli uygulamalar için kullanılır.

Mat Laminasyon: Mat laminasyon, dokunsal bir efekt veren, bastırılmış, ancak ilk izlenimlerin her şey ifade ettiği, çok şık ve lüks bir görünüm veren diğer kaplama türüdür. .

Kaplamasız: Kat yok, ancak bitiminde biraz parlak veya yarı parlak görünüm vardır. Daha prestijli veya zarif bir görünüm elde etmek istiyorsanız, kaplamasız son işlem önerilir.

Kaliteye önem veren ÖZMEN SERİGRAFİ, etiket üretimini; müşteri ile görüşme aşamasından başlayan ve etiketin hazır hale gelişine kadar farklı aşamaları ile ele alan bir sistemle yönetmektedir. Tasarımda ki özen, baskıdaki renk canlılığı,
çıkartma etiket özelliğinden dolayı, yapışkanlığı ve kâğıt kalitesi her zaman öncelikli dikkat edilen konulardandır.