PASLANMAZ ETİKET 


Isı ve Fırın Ekipmanları Etiketleri, Süt Tankı Etiketi ve Paslanmaz Ürün Etiketleri Krom etiket; paslanmaz krom malzeme üzerine serigraf baskı ya da lazer markalama sistemi ile üretilmektedir. Özellikle kimyasal ürünlerin kullanıldığı yada bulunduğu şartlara uzun süre dayanması beklenen ürünlerde kullanılır.

Krom Etiket / Paslanmaz Etiket; farklı bir alüminyum karışımı malzemeden oluşmaktadır. Paslanmaz metal; etiket için tercih edilen bu ürünün içinde %10’dan fazla kromun yanı sıra düşük oranda da karbon bulunmaktadır. Paslanmaz etiket
üzerinde; sergraf baskı, lazer markalama, lazer kesim, ve alüminyum panellerde olduğu gibi delik açma, dekopaj kesim işlemleride yapılabilir. Üzerine seri no vurulabilir ve malzemede kararma solma olmamakla beraber renklerde çıkma
olmaz.

Paslanmaz etiketlerde malzeme olarak paslanmaz çelik kullanılır.

Yazılar metal zemin üzerine serigraf baskı ya da lazer markalama işlemi ile yazılır. Bu sayede paslanmaz etiketin dayanıklı ve uzun ömürlü olması sağlanır.

Paslanmaz Etiket üzerinde ürünle ilgili seri numarası, barkod, yazı, şekil, logo, ünvan, tanıtım amaçlı ve/veya teknik gibi bilgiler bulunur.

Metal etiketlerde kullanım alanı çok geniş olan paslanmaz etiketler talebe göre çeşitli ebatlar ve kalınlıklarda üretilebilir.

Paslanmaz etiketler talebe göre; perçin delikli ya da arkası yapışkanlı üretilebilir.

Neden Krom Etiket / Paslanmaz Etiket Tercih Edilmelidir?

– Isıya karşı dirençlidir. Her türlü hava şartlarına karşı mukavemetlidir.

– Kırılmaz, bükülmez, çizilmez.

– Montajı kolaydır.

– İstenilen Logo ve Tasarımda üretilir.

– Uzun Ömürlüdür, paslanmaz.

– Kıvılcım önleyici ve yanmaz malzemedir.

Krom etiketin en başlıca tercih sebeplerinden birisi ürün logonuzu istenilen ve en güzel görsel şekilde uzun yıllar tanıtımını sağlayabilmektir.

Marka tanıtımında çok büyük fayda sağlamaktadır.